“İstanbul’un Renkleri” Zhanara Sabdenova Yağlı Boya Sergisi – Maltepe.com
0
Kazak asıllı resim sanatçısı, tasarımcı ve kentsel nominalizm temsilcisi, Zhanara Sabdenova İstanbulun Renkleri yağlı boya resim sergisiyle Maltepe'de!

Şehrin kalbini eski bir ruhla duyun… Camiler ne anlatıyor? Kimleri karşılıyor ve uğurluyor? İnsanlardan ayrı, bağımsız ve gururlu yaşayan bu şehir sizinle hangi dili konuşacak? Tanıdık ama sıra dışı bir İstanbulun Renkleri yansıması yaşama duyarlı herkesi bekliyor!

Kazak asıllı uluslararası resim sanatçısı, tasarımcı ve kentsel nominalizm temsilcisi, Zhanara Sabdehova İstanbulun Renkleri isimli yağlı boya resim sergisiyle Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezinde katılımcılarla buluşuyor.

7 yıldır Maltepe’de yaşayan Sabdehova, uluslararası alanda Resim Sanatı’nın başarılı isimleri arasında yer alıyor. Çalışmalarında İstanbulun güçlü ruhunu, tarihini ve gizemli yanlarının nasıl nefes aldığını renklerin sihirli gücüyle anlatan sanatçı,  İstanbul’u bambaşka bir gözle dünyaya yansıtıyor.

Açılış ve Tanışma Kokteyli: 21 Ocak Salı Saat: 16.00

Sadece sanat severler değil, yaşama duyarlı herkes davetli!

Kazak asıllı resim sanatçısı, tasarımcı ve kentsel nominalizm temsilcisi, Zhanara Sabdenova İstanbulun Renkleri yağlı boya resim sergisiyle Maltepe'de!


BU HABERİ BEĞENDİN Mİ? ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ!

0

DUYGUNU PAYLAŞ!

Çok Sevdim Çok Sevdim
0
Çok Sevdim
Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Geeky Geeky
0
Geeky
Komik Komik
0
Komik
Tanrım Tanrım
0
Tanrım
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

0 YORUM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir