CHP Maltepe Örgütü Tek Yürek – Maltepe.com
0

Yaklaşmakta olan genel seçimlere hazırlanan CHP Maltepe Örgütü, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olağanüstü ilçe kongresinde tek adayla seçime gitmek için gün sayıyor.

CHP Seçmeninin arzulanan başarısı için partisinden beklediği birlik ve beraberlik Maltepe İlçesinde perçinleniyor. Ülkemizin içinde bulunduğu böylesine zor ve sıkıntılı bir dönemde ülkemiz sorunlarının çözümüne çare olarak görünen CHP’nin Maltepe İlçe örgütünün yaklaşan seçimlere yönelik çalışmalar içinde bulunurken, hangi amaca hizmet ettiği belli olmayan, parti içi kısır çekişme ve kişisel hesaplarla ilçe başkanı ve yönetim kurulunun operasyonel bir şekilde düşürülmesine parti örgütünden tokat gibi bir cevap geliyor.

        Özellikle böyle bir süreçte genel merkez üst yöneticilerinden ve İstanbul 1. Bölge Milletvekillerinden birinin bu operasyonların içinde adının geçmesi partililerin tepkisini çekmiş, öfkelendirmiş durumda.

         Operasyonel bir şekilde düşürülen ilçe başkanı Ali Cengiz EROL ve İlçe Yönetim Kuruluna yapılan bu darbeyi aslında CHP ve parti genel başkanına yapılmış olarak kabul eden ve algılayan parti üyeleri ve seçmeni bu duruma öfkeli.

Partililer, düşürüldükten hemen sonra açıklama yapan ve bu ihaneti önce partisi adına içine sindiremediğini, partisinin birlik ve bütünlüğü adına tekrar aday olacağını açıklayan devrik başkan Ali Cengiz EROL’a ve örgütüne CHP’nin yaklaşan genel seçimlerdeki zaferinin habercisi gibi sağ duyulu ve tek vücut halinde çıkma kararındalar.

         Bu operasyonun yapıldığı 6 Temmuz 2021 tarihinden beri başka bir adayın çıkmaması ilçe örgütünün kimsenin şahsi hesaplarına alet olmayacağını ve sadece CHP’nin başarısı için birlik ve beraberlik içinde tek vücut olduğunu göstermektedir.

        Böyle bir konjonktürde başka bir adayın çıkmaması CHP’de bir anlayış devriminin perçinleşmesi olarak algılanmakta, hizipçiliğin sonunun geldiğini göstermektedir.

        Tek adayla seçime gidilmesi CHP Maltepe İlçe Yönetimi’nin seçimlere giderken seçimi almaya pazarlıkla oluşan ve zoraki bir yönetim kurulu üyeleri seçmek yerine tek aday çıkarılması CHP’nin başarısı için çok etkili.

İcraatçı, seviyeli ve özlenen bir yönetim kurulu üyeleri seçme fırsatı sunuyor. Böylece Maltepe İlçesi tüm üyeleriyle, tarihte özlenen bir ilki bir devrimi gerçekleştirmiş olacaktır.


BU HABERİ BEĞENDİN Mİ? ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ!

0

DUYGUNU PAYLAŞ!

Çok Sevdim Çok Sevdim
0
Çok Sevdim
Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Geeky Geeky
0
Geeky
Komik Komik
0
Komik
Tanrım Tanrım
0
Tanrım
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

0 YORUM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir