Maltepe Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine günde 17 bin ‘Halk Ekmeği’ dağıtmaya başladı – Maltepe.com
0

Maltepe Belediyesi,  İstanbul Halk Ekmek ile anlaşarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz ekmek dağıtımına başladı. Yapılan protokole göre; Maltepe’nin 18 ayrı mahallesinde, günde 17 bin, hafta da ise 85 bin ekmek ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Maltepe Belediyesi, İstanbul Halk Ekmek ile haftanın 5 günü ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz ekmek dağıtımı için protokol imzaladı. Dağıtım Maltepe’nin 18 ayrı mahallesinde gerçekleşiyor. Haftanın 5 günü olmak üzere;  günde 17 bin, haftada ise 85 bin ücretsiz ekmek dağıtımı yapılacak.

Ekmek dağıtımı Çınar, Küçükyalı, Altıntepe, Feyzullah, Bağlarbaşı, Cevizli, Yalı, Altayçeşme ve İdealtepe Mahallelerinde sabah saat 8:00 de; B.Bakkalköy, Başıbüyük, Fındıklı, Girne, Aydınevler, Zümrütevler, Gülensu, Gülsuyu ve Esenkent Mahallelerinde ise saat 13:00’ de yapılacak.

Mahalle muhtarlıkları önünde yapılan dağıtımda, İzdiham yaşanmaması adına tedbirler alındı. İhtiyaç sahibi vatandaşlar salgın koşullarına uygun sıraya girdiler ve kısa sürede ücretsiz ekmek dağıtımı gerçekleşti.  Pandemi döneminde vatandaşlarını mağdur etmeyen Maltepe Belediyesine, mahalle muhtarları teşekkürlerini iletti.


BU HABERİ BEĞENDİN Mİ? ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ!

0

DUYGUNU PAYLAŞ!

Çok Sevdim Çok Sevdim
0
Çok Sevdim
Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Geeky Geeky
0
Geeky
Komik Komik
0
Komik
Tanrım Tanrım
0
Tanrım
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

0 YORUM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir