Anadolu yakasının lezzet şatosu Maltepe’de – Maltepe.com
0

Turizm ve yemek sektöründe konsept restoranlar zinciriyle dünya mutfağının seçkin tatlarını bir araya getiren Şato Plus, yeni yerinde lezzet severlerle buluşuyor.

Yüksek kalite,  lezzet ve konfor standartlarını kesintisiz sürdürerek,  daha mutlu ayrılan, daha sık gelen misafir anlayışı ve “Keyifli Birliktelikler” mottosuyla turizm ve restoran sektöründe emin adımlarla yol alan Şato Plus,  4000m2 açık ve kapalı alanda ferah dekorasyonu, rahat ortamıyla tarzının en iyi temsilcisi.

Maltepe sahil yolu İdealtepe Mevkii’nde yer alan Şato Plus, günün her saati eğlence ve lezzeti bir arada yaşayabileceğiniz eşsiz bir mekân.  Davet, toplantı, şirket kutlamaları, özel partiler, doğum günleri, ürün lansmanları, futbol maçı gösterimi, nişan, nikâh törenleri gibi çeşitli alanlardaki etkinlik ve organizasyonlarınıza kaliteli ve uygun bütçeli çözümler sunuyor.

Hafta sonlarını özlemle çekiyorsanız ya da ihtiyacınız olan biraz dinlenmekse, şehrin gürültüsünden uzaklaşarak,  temiz hava ve muhteşem bir kahvaltı arzuluyorsanız. Hepsini Şato Plus’da Adalar manzarasına karşı deneyimliye bilirsiniz.


BU HABERİ BEĞENDİN Mİ? ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ!

0

DUYGUNU PAYLAŞ!

Çok Sevdim Çok Sevdim
0
Çok Sevdim
Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Geeky Geeky
0
Geeky
Komik Komik
0
Komik
Tanrım Tanrım
0
Tanrım
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

0 YORUM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir