BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Maltepe, yaya üstünlüğünü önde tutan prestijli caddelerine kavuşuyor

MALTEPE'DE YAŞAM

Maltepe, yaya üstünlüğünü önde tutan prestijli caddelerine kavuşuyor

İBB ve Maltepe Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’nün birlikte yürüttüğü Maltepe Atatürk Caddesi’nde, yol yapım çalışmaları devam ediyor. Ekim ayında başlanan projede amaç, yaya üstünlüğünü önde tutan prestiji caddeleri Maltepe’ye kazandırmak. Bitme aşamasına gelinen çalışmalarda son durumu, esnaf ve Maltepelilere sorduk.

Maltepe Belediyesi, bölgedeki sokak ve caddelere modern bir görünüm kazandırmak için çalışmalara devam ediyor. Son 2 yılda prestijli cadde ve sokak sayısını 15’e çıkaran Maltepe Belediyesi, ilçe genelinde toplamda 8.5 kilometrelik alanda prestijli sokak çalışması yaptı.

Maltepe  Atatürk Caddesi’nde yol yapım, kaldırım yenileme, parke taşı döşeme çalışmalarına, caddeyi güzelleştirmek ve modernleşmesini sağlamak amacıyla Ekim ayında başlandı. Boydan boya yenilenen caddenin bir an önce faaliyete geçmesi için Fen İşleri Müdürlüğü ve İBB ekipleri yoğun bir tempoyla çalışmalarını devam ettiriyor. Normal zamanda yaya trafiği olan Atatürk Caddesi’nde, devam etmekte olan kaldırım yenileme projesinden esnaf ve halk nasıl etkilendi?

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KEŞFET: MALTEPE'DE YAŞAM

YUKARI