Maltepe Belediyesi şubat ayı meclis toplantısı yapıldı – Maltepe.com
0

Maltepe Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Her ayın ilk Pazartesi ve Çarşamba günleri gerçekleşen toplantıda Maltepe’ye yapılacak olan hizmetler görüşüldü. Teklifler meclis üyelerine sunulurken oy birliği ile yeni kararlar alındı.

Maltepe Belediyesi Grup Başkan Vekili Zeynep BABACAN

2021 yılının Şubat ayı meclis toplantısı bugün Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Maltepe meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Maltepe’de yapılacak olan projelere değinildi. Toplantı yaklaşık 1 saat sürerken Maltepe imar durumu, TMMOB anlaşması, her yıl yapılan müdürlük mevzuatlarının yenilenmesi kararları oy birliğine sunuldu.

2021 Şubat ayında gerçekleşen Maltepe Meclisi Toplantısı’nda oybirliğiyle alınan kararlar;

Madde 1- 2019 yılı Sayıştay Denetim Raporu ile ilgili Meclise bilgi verilmesi kararı oy birliğiyle kabul edildi.

Madde 2-  İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün, sağlıklı kentleşme ve nitelikli yapılaşmayla ilgili Belediye ve TMMOB’ye bağlı meslek odaları arasında protokol yapılmak üzere Belediye Başkanı Sayın Ali Kılıç’a yetki verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Madde 3- Fen İşleri Müdürlüğünün, yıl içinde uygulanacak olan yol ve kaldırım yenileme ücretlerinin belirlenmesi  oy birliğiyle kabul edildi.

Madde 4- Park ve Bahçeler Müdürlüğünün, Girne Mahallesi, Nehir Sokak’ta bulunan parka “HAYRETTİN KARACA PARKI” isminin verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Madde 5- İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün, Kırsal Hizmetler ve Acil Yardım Müdürlüğü kadrosunun iptal edilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Madde 6- Mali Hizmetler Müdürlüğünün 2021 yılında gerekli görüldüğünde temlik, teminat ve nakit kredi kullanmak üzere Belediye Başkanı Sayın Ali Kılıç’a yetki verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Madde 7-Mali Hizmetler Müdürlüğünün Müdürlükler arası ödenek aktarımı ile ilgili teklif oy birliğiyle kabul edildi.

Madde 8-  Zabıta Müdürlüğünün, 2021 yılı Ek Teknik ve Denetim Ücret Tarifesi ile ilgili teklifi oy birliği ile kabul edildi.

2021 Yılı Maltepe Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı 03/02/2021 Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleşecek.


BU HABERİ BEĞENDİN Mİ? ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ!

0

DUYGUNU PAYLAŞ!

Çok Sevdim Çok Sevdim
0
Çok Sevdim
Nefret Nefret
0
Nefret
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Geeky Geeky
0
Geeky
Komik Komik
0
Komik
Tanrım Tanrım
0
Tanrım
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

0 YORUM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir