BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

2020 “Teens Dream” Video Yarışması 7’nci Yılında!

EĞİTİM

2020 “Teens Dream” Video Yarışması 7’nci Yılında!

Amerika Washington, D.C.’de yaşayan Türklerin kurduğu ve bu yıl 15. yılını kutlayan “Turkish American TV” (TATV), sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle dikkat çekiyor. Amerika, Türkiye ve Dünya genelinde gençlerin katıldığı “Teens Dream Video Contest” video içerik yarışmasına bu yılda katkı sunan TATV,  Türkiye’de yaşayan gençleri de bu anlamlı yarışmaya katılımda bulunmaları için davet ediyor.

Teens Dream Video

2020 “Teens Dream Video Contest” video içerik yarışması, daha temiz, daha yaşanılabilir bir Dünya için evrenin karşı karşıya kaldığı sorunlara dikkat çekiyor. Ve onlara çözüm yolları yaratma adına genç neslin sorumluluk alarak, özgün projeler yaratması ve kendilerini geliştirmeleri adına önemli imkânlar sunuyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler, 18 Ocak 2021 tarihine kadar BM’nin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini (SDG) göz önünde bulundurarak yoksulluk, eşitsizlik, iklim değişikliği, barış ve adalet, açlık, cinsiyet ve bunun gibi birçok evrensel konu hakkında 2 dakikalık video içeriği hazırlayarak yarışmaya katılabiliyorlar.

Fikirlerine ve yaratıcılığına güvenen katılımcı yarışmacılar arasından 10 kişiye projelerini hayata geçirmek adına 500 Dolar para ödülü ve aynı zamanda Sonbahar 2021 sanal kutlamasında çalışmalarını sergileme imkânı sunan etkinlik, değişim yaratmaya hazır olan gençleri bekliyor.

Cute little beauty blogger. Girl speaking in front of camera for vlog.

Projeler İngilizce ya da Türkçe altyazılı olarak hazırlanacak!

Dünya’nın her yerinden bireysel ya da grup olarak katılma şansına sahip olan gençler, hazırladıkları videoları İngilizce olarak yüklemek zorundalar. Kendi dillerinde proje hazırlamak isteyen katılımcılar ise, İngilizce altyazı eklemek durumundalar.

Kayıt formu ve ayrıntılı bilgi için:  https://teensdreamcolab.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Yarışma ile ilgili güncel bilgiler için:   @globalcolabnetwork @teensdreamcolab İnstagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KEŞFET: EĞİTİM

YUKARI